دانلود نرم افزار ویرایش یا حذف تگ آهنگ ها - MP3 Tag 2.5 | بلاگ

دانلود نرم افزار ویرایش یا حذف تگ آهنگ ها - MP3 Tag 2.5

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

نرم افزار ویرایش یا حذف تگ آهنگ ها

MP3 Tag 2.5

در فایل های صوتی قابلیتی وجود دارد که امکان اضافه کردن اطلاعات کامل در مورد آن آهنگ به صورت متن را میدهد. این اطلاعات که به تگ های ID3 Tag معروف هستند میتوانند اطلاعات کاملی در مورد آن فایل موسیقی در اختیار شنونده قرار دهند. مثلا اسم آلبوم، نام آهنگ، نام خواننده، و ...

در هنگام پخش آهنگ در کامپیوتر و یا دستگاه های دیجیتالی پخش موسیقی، معمولا اطلاعات این تگ ها به جای اسم فایل نمایش داده میشود.

با اینکه اطلاعات موجود در Tag ها بسیار مفید هستند، اما گاهی اوقات واقعا آزار دهنده میشوند. چون برخی از سایت های دانلود که این فایل ها را در سایت خود قرار میدهد، تمام جدول اطلاعات تگ را با اسم سایت خود پر میکنند. در این صورت هنگام پخش فایل فقط اسم سایت مورد نظر نمایش داده میشود!

نرم افزارهای زیادی هستند که میتوانند اطلاعات Tag فایل های صوتی را ویرایش کرده و یا حذف کنند. یکی از این نرم افزارها، MP3 Tag میباشد که میتواند جدول اطلاعات تگ برای فایل های MP3 را ویرایش کند. به این ترتیب اگر فایل موسیقی دانلود کردید که جدول تگ آن با اسم سایت پرشده بود میتوانید به راحتی آن را ویرایش کرده و حذف کنید.

اگر تعداد زیادی فایل صوتی دارید، با کمک این نرم افزار میتوانید به صورت یکجا Tag تمام آنها را ویرایش کنید. این نرم افزار امکان ویرایش تگ های ID3v1 , ID3v2 و همچنین تگ های تصویری (عکس) را دارد. با کمک این نرم افزار میتوانید مثلا عکس کاور هر آهنگ را در تگ آن وارد کنید تا هنگام پخش آهنگ نمایش داده شود.

جهت دانلود نرم افزار روی تصویر زیر کلیک کنید.

منبع :  sarzamindownload

نرم افزار تگ آهنگ,دانلود نرم افزار,نرم افزار تغییر تگ موزیک,دانلود نرم افزار ویرایش تگ MP3,نرم افزار ویرایش تگ آهنگ,ویرایش تگ ID3,نرم افزار اضافه کردن عکس به آهنگ,افزودن عکس به آهنگ,نرم افزار چسباندن عکس به آهنگ,دانلود MP3 Tag,ویرایش موسیقی,برش موسیقی,برش زدن فیلم و آهنگ,...
نویسنده : فرزاد بازدید : 1149 تاريخ : پنجشنبه 2 خرداد 1392 ساعت: 2:06