دانلود نرم افزارBabbler Pro Audio Recorder 1.3 برای آندروید | بلاگ

دانلود نرم افزارBabbler Pro Audio Recorder 1.3 برای آندروید

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

نرم افزارBabbler Pro Audio Recorder 1.3

برای آندروید

پیش نیاز : اندروید ۲٫۰ – ۳٫۰

Babbler Pro Audio Recorder یک نرم افزار چند منظوره برای ضبط و پخش صدا می باشد . از جمله ویژگی هایی که این برنامه را نسبت به گونه های مشابه اش متمایز می سازد امکان فعال شدن سیستم ضبط صدا به صورت خودکار می باشد . این قابلیت که شما را قادر می سازد بدون نیاز به دخالت خودتان ضبط کننده صدا فعال شود به نویز های بلند حساس بوده و به محض شنیده شدن اولین نویز ، به صورت خودکار فعال شده و تمامی صداهایی که شنیده می شود را ضبط می کند .
دیگر قابلیت این برنامه ذخیره و پردازش به صورت لحظه ای (‌real-time) می باشد که از کاهش کیفیت آن جلوگیری می کند. فرمت های  خWAV ،‌MP3 و OGG نیز برای خروجی در نظر گرفته شده اند که می توانید هر یک را به دلخواه انتخاب کنید .

جهت دانلود نرم افزار روی تصویر زیر کلیک کنید.

منبع :androidha

Babbler Pro Audio Recorder,آنروید,اپلیکیشن Babbler Pro Audio Recorder,برنامه ضبط صدا,دانلود Babbler Pro Audio Recorder,دانلود برنامه Babbler Pro Audio Recorder,ضبط صدا,ضبط کننده صدا,نرم افزار Babbler Pro Audio Recorder,نرم افزار ضبط صدا,نرم افزار ضبط صدا Android,نرم افزار ضبط صدا آندرویید,نرم افزار ضبط صدا آنروید,نرم افزار ضبط صدا اندروئید,نرم افزار ضبط صدا اندروید,نرم افزار ضبط صدا اندرویید,ویرایش صدا,...
نویسنده : فرزاد بازدید : 836 تاريخ : سه شنبه 4 تير 1392 ساعت: 2:37